Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Rumburk - Chodov

28. 11. 2010

snimek_014.jpg V sobotu dne 27.11.2010 se hrálo další utkání našich volejbalistek. Tentokrát byl soupeřem Chodov. V prvním zápase našim hráčkám odešel příjem, tím se ochudily o útok a daly tak větší šance k zakončování soupeřkám. I přestože byli v hale fanoušci a tvořili super atmosféru, první zápas skončil 3:0 pro Chodov.

 

Na druhý zápas se vrátila blokařka, zlepšil se příjem, přitvrdily na servisu a tím vytlačily soupeřky od útoku. Do zápasu šlo naše družstvo naplno a hned uteklo na 2:0. Vítězný konec byl na dosah, avšak Chodov se nedal a přitvrdil ve třetím setu servisem a útokem. Soupeřky dotáhly na 2:2 a přišel na řadu teibreak, kde naše družstvo uteklo hend na 6:1. Stále si držely odstup, ale drama v koncovce přišlo, 10:8 bylo naše družstvo ve vedení. Skvělě zapracovaly na síti, přes blok nic neprošlo a když ano, nic v poli nespadlo. Dotáhly jsme teibreak do úplného konce s vítězstvím 15:9.

Gratulace k dalšímu vyhranému zápasu !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář