Jdi na obsah Jdi na menu

Třebín - TJ Rumburk a Děčín

11. 11. 2017

V zápase s Českými Budějovicemi Třebínem jsme šli do značného rizika. Jelo se jen v 7 hráčkách včetně libera a jakékoli zranění mohlo znamenat kontumaci. Přesto to dívky riskly. Úvodní set byl velmi nervózní a v koncovce jsme ho ztratili, i když jsme vedli 22:20. Další sety se děvčata zkoncentrovala a soupeře převálcovala s rozdílem třídy.

Druhý zápas byl v prvních dvou setech opět v naší režii. Soupeře jsme přehrávali ve všech herních činnostech. Problém nastal až ve 3. setu, kdy jsme nesoustředěností a vlastními chybami prohrávali již 7:14. Nakonec jsme však v dramatické koncovce a trochou štěstí vyhráli i 3. set a radovali se z plného 6-tibodového zisku, který znamená 7.místo v tabulce.

Sestava:​ Demuthová, Beranová, Áscová, Bojčevová, Jindrová N. (Benešová), Jindřichová, Hýblová A.