Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Žižkov - Rumburk a Děčín 20.11.2021

Po týdenní přestávce nás čekal v sobotu 20. 11. 2021 TJ Sokol Žižkov. Do Prahy jsme odjížděli jen v 8 hráčkách, protože nám těsně před zápasem dvě onemocněly a další stále léčí zranění.

Soupeř byl velmi houževnatý, měl vynikající pole a nepříjemný servis. V prvním setu jsme se tahali o vedení, ale závěr nám vyšel výborně a tato výhra soupeřky nalomila, takže další dva sety byly celkem v pohodě. 3:0 pro nás.

Ve druhém zápase nás Žižkov ještě více trápil na podání a hlavně v poli, kde jsme se na bod hodně napracovali. Naší předností byl opět výborný blok a kombinace tvrdého útoku se skvělou ulejvkou. I na podání se nám dost dařilo, což nám velmi pomohlo v závěru 4. setu, který jsme si doslova vydřeli. Takže 3:1 pro nás a 6 bodů, které nás vynesly na zatím 2. místo ligové tabulky.

Sestava: Ácsová Kat., Ácsová Kar., Beranová, Bojčevová, Hýblová A., Demuthová, Strzepková E., Strzepková L, (doma zůstaly - Benešová, Hýblová M., Jindřichová)