Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Tesla Stráž nad Nisou

9. 11. 2013

Dnes jsme se v domácí hale střídali s družstvem mužů, kteří nám opět zajišťovali spolu s fanoušky velmi příjemnou atmosféru !  První zápas jsme do slova a do písmene "utrpěly" vítězství. Všechny tři sety nám soupeřky dělaly problém jen útokem. Jejich útok nebyl tvrdý, ale k nám do pole lítaly takzvané "dmuchavky", které jsme nebyly schopné posbírat. My byly dominantnější a první zápas vyhrály 3:0.

Ve druhém zápase jsme byly na útoku výraznější. Hlavní instrukce byla vyhrát první set a dát možnost mladým hráčkám získat hraním nové zkušenosti. Druhý set trenér změnil nahravačku, příležitost dostala jedna z mladých hráček. Rytmus se nezměnil a Markéta nahrávala velmi dobře. Zahrála si na smeči ještě druhá "mlaďoška" Jana, která měla velmi slušnou bilanci a nezkazila jediný útok. Druhý zápas skončil jednoznačněji a opět výhrou pro nás 3:0.