Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Nový Bor

27. 1. 2014

V sobotu 25.1.2014 jsme zahájily jarní část sezóny, a to v domácním prostředí proti Novému Boru. Náš kádr se trochu pozměnil, jedna z blokařek, Hela se rozhodla pro operaci kolene, naopak jsme přibraly hráčku Hanku Dopitovou. Už v tomto prvním dvojutkání jsme zjistily, jaká je to pro nás posila. Přesto, že jsou soupeřky na konci tabulky, jejich hra tomu neodpovídala. Velmi dobře vzdorovaly obranou v poli a díky tomu jsme si každý míč musely vybojovat. Rozhodlo se ve druhém setu, kde jsme vyhrály až 28:26. Ve třetím setu už soupeřky povolily a vítězství 3:0 bylo naše.

Hlavní sestava:  N-Nováková, U-Pifková, S - Dopitová, Jindrová N., B - Jindřichová, Škvorová.

Ve druhém zápase trenér zamíchal sestavou a postavil mládí. Protihráčky už nekladly takový odpor jako v prvním zápase, hrálo se lehčeji a nebyla potřeba střídat zpět. Potíže nám dělaly až poslední set, který jsme přesto vyhrály 25:20.

Hlavní sestava: N - Hýblová M. a Jindrová A., U - Jindrová N., S - Dopitová, Hýblová A., B - Plíhalová, Svobodová