Jdi na obsah Jdi na menu

Tj Bižuterie Jablonec n.N. "B" - TJ Rumburk

3. 11. 2013

V sobotu 2.11. jsme odehrály opět dvojzápas v Jablonci, tentokrát s "B", kde jsou samé juniorky.  V prvním zápase nás hodně vytlačily servisem, dlouhou plachtou a my neměly příjem na rychlejší hru. Útok jsme vedly jen velikými kopcemi z kůlů nebo z trojek, které jsme nebyly schopné složit. První zápas připomínal hru na "kočku a myš", kdy my jsme byly v roli myšky. Kromě jednoho vyrovnaného setu, jsme předvedly velmi špatný výkon. Nedařilo se nám víceméně nic. Když už jsme neprošly na útoku, nenapravily jsme to ani obranou na síti a v poli. První zápas jsme prohrály 0:3.

Druhý zápas byl lepší, začaly jsme konečně procházet na síti a zlepšily obranu v poli. Až na jeden set jsme si koncovky pohlídaly a dotáhly zápas do vítězného konce 3:1.

Vždy, když je povinnost vyhrát, abychom se udržely v těsném závěsu na 2.místě, jako bychom dostaly strach. Hrajeme v křeči a jakmile se nedaří, nemůžeme se z toho v průběhu dostat. Snad se to příští víkend v domácím prostředí zlepší.