Jdi na obsah Jdi na menu

Rumburk a Děčín - Svitavy 22. 2. 2020

24. 2. 2020

V sobotu 22. 2. 2020 jsme hostili mladý tým ze Svitav. Sehráli jsme s ním dva naprosto rozdílné zápasy. V prvním utkání se nám proti houževnatému soupeři dařilo účinné podání, a i když měla děvčata ze Svitav vynikající pole, tak na útoku nás příliš netrápila. Velmi pohledné utkání s řadou dlouhých výměn jsme nakonec zvládli 3:1.

Ve druhém zápase se nám v koncovce prvního setu zranila blokařka a přes veškerou snahu a několik setbolů pro nás, jsme ho prohráli 30:28. Ve druhém setu jsme opět v koncovce vedli 24:21, ale několik zbytečných, nevynucených chyb nás opět připravilo o vítězství a hosté slavili 26:24. Poslední set nám očividně došly síly. Soupeř dominoval na podání a v útoku, nám se nedařila přihrávka a i přes nezměrnou bojovnost našich hráček jsme prohráli 25:16, takže 0:3.

Škoda toho zápasu. Při výhře a zaváhání Červeného Kostelce v Liberci jsme mohli opět obsadit 1. místo. Děvčata byla smutná, ale i přes naši nezměrnou snahu si hráčky Svitav vítězství zasloužily.

Sestava: Ácsová, Beranová, Bojčevová, Demuthová, Hýblová A., Hýblová M., Jindřichová, Plíhalová, Strzepková E., Strzepková L.