Jdi na obsah Jdi na menu

Rumburk a Děčín - SVBC Praha 5.10.2024

7. 10. 2024

V sobotu 5.10.2024 jsme hostili soupeřky z SVBC Praha, které v loňské sezóně skončily na 2.místě. Velmi mladý a silný tým, který dominoval perfektním příjmem a rychlou hrou, nás první set nepustil moc do hry. Naše děvčata se na hřišti stále poznávala. Přestože jsme si libovali na přípravném zápase v Liberci dobrým příjmem, v tomto dvojutkání byl velkým problémem po velmi nepříjemném servisu soupeřek. V každém setu nám utekl začátek, který se nám už těžko doháněl. První zápas prohra 0:3.

Ve druhém utkání jsme pozměnili sestavu. Ani to ale nepřineslo ovoce. Přesto máme v této nové sestavě první vyhraný set. Děvčata si určitě zasloužila alespoň bod. Druhý zápas prohra 1:3.

I přes prohru v obou zápasech a horší příjem byla naše hra poměrně bojovná a líbivá.

Hráli jsme první dvojzápas s elektronickým zápisem, který velmi dobře zvládla zraněná kapitánka V. Jindřichová.

Příští týden nás čeká celodenní výlet do Plzně, kde se pokusíme o nějaké body.

Sestava: Ácsová (Kuželová) Kat., Beranová M., Buchtelová J., Hýblová (Fischerová) A., Jindrová (Benešová) N., Srbová P., Čurgaliová D., Vaněčková (Lukášová) R., libero - Provazníková (Kindermannová) L.