Jdi na obsah Jdi na menu

Česká Třebová - Rumburk a Děčín

21. 1. 2020
Opět se nám pracně dařilo dávat dohromady tým na 220 km vzdáleného soupeře v České Třebové. První dva sety byly vyrovnané, zato třetí set 25:11 srazil naše dívky málem na kolena. Soupeř měl velmi tvrdý a nekompromisní útok a nás držel jen kvalitní blok a soupeřovy chyby na podání. Chytrou hrou jsme zvládli čtvrtý set a i pátý nám vyšel podle představ a zvítězili jsme 3:2. Druhý zápas hraný v 15.oo hod. nás zastihl v útlumu, nic se nám nedařilo, hlavně přihrávka byla velmi špatná  a Třebová si již vítězství nenechala vzít. Za 2 body jsem za současné situace docela rád, i když děvčata byla velmi smutná.

Sestava: Ácsová, Bojčevová, Demuthová, Hýblová A., Hýblová M., Jindřichová, Plíhalová, Strzepková E., Strzepková L.