Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baráž nebo smutné oči?

22. 3. 2009

ObrazekRumburské družstvo žen si letošní sezonu vede celkem dobře. Obhájí znovu účast na baráži o 2.ligu žen? To je otázka, která se často objevuje u spousty fanoušků, u trenera Ing. Petra Dopity, ale i u hráček. Do každého zápasu se hráčky snaží jít s tím, že by se mělo vyhrát, aby cesta za postupem byla co nejsnažší. O tom však rozhodne zápas, který by měl dostat naše hráčky na první místo a tím jistou baráž. Mohou se jí zúčastnit i když obhájí druhé místo. Tento zápas se bude hrát příští týden, 28.3.2009 v hale Obchodní akademie v Rumburku od 10.00hod, ve kterém proti našim hráčkám nastoupí družstvo z Liberce. Přijďte podpořit naše hráčky a zpříjemnit jim domácí prostředí.

Na fotografii jsou od zhora z leva: Jindrová N., Justová N., Plíhalová M., Milcová H., Svobodová R., Jindrová V., uprostřed: Škvorová D., Pifková R., Damnitzová M. a sedící hráčky zleva: Jindrová A., Petroušková D. a Špačková J., chybí pouze jedna hráčka Ducháčová N.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář