Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk a Děčín - 15.ZŠ Plzeň

10. 3. 2019

V sobotu 9.3. k nám zavítala 15. ZŠ Plzeň s úmyslem přiblížit se zpět třetímu místu. V prvním zápase jsme soupeřky přehrávali téměř ve všech herních činnostech, především na bloku a v přihrávce a až na druhý set jsme diktovali tempo hry. Ve zmíněném druhém setu jsme ukázali pevné nervy, když jsme obrátili nepříznivý stav 19:22 na konečných 26:24. A během 65 min jsme vyhráli 3:0.

Ve druhém zápase jsme vystřídali tři hráčky a obraz hry se vůbec nezměnil. Prakticky stejný scénář jako v prvním zápase až na výjimku, když jsme nedopustili zaváhání druhého setu prvního zápasu. Stav míčů téměř shodný 3:0 pro nás.

Sestava: Ácsová, Bojčevová, Beranová, Benešová, Jindřichová, Hýblová A., Hýblová M., Demuthová, Strzepková E., Strzepková L., Plíhalová

Podtrženo sečteno, třetí místo tabulky obhájeno a útočíme na druhé Chabařovice.

Příští týden hrajeme poslední domácí zápas sezóny proti druhým Chabařovicím. Určitě nás přijďte podpořit!