Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - SF Praha

14. 1. 2015

Jarní část soutěže odstartoval dvojzápas na domácí palubovce proti soupeřkám z Prahy. První zápas byl velmi vyrovnaný,s dlouhými výměnami, většinou ve prospěch soupeřek. Dařilo se nám na podání, soupeřky však měly výškovou převahu, což se ukázalo v rozhodujících momentech jako klíčové. Po dlouhé pauze se opět ukázalo, že nemáme fyzičku a pátý set jsme se až tak nebránily. Ale za bod jsme rádi. Na první zápas bylo více než 30 diváků. smiley

Hlavní sestava: N - Nováková, U - Pifková, S - Jindrová N., Skružná, B - Jindřichová, Plíhalová, libero - Špačková

Střídaly: Hýblová A., Jindrová A., Petroušková

Druhý zápas  byl v podobném scénáři, ke konci se projevila únava , trochu také psychika z neúspěšného 3.setu, kdy jsme stále vedli a čtyřmi nevynucenými chybami ho prohráli 25:27 a připravili se o další potřebný bod. Závěrečný set byl z naší strany již velmi slabý a soupeřkám jsme už nebránily v získání posledního setu.

Hlavní sestava: N - Nováková, U - Hýblová A., (Pifková), S - Jindrová N., Skružná, B - Jindřichová, Plíhalová, (Petroušková), libero - Špačková

Střídaly: Jindrová A., Pifková, Petroušková