Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Jablonex nad Nisou

24. 11. 2013

Zakončení podzimní sezóny proběhlo včera s jedním z těch silnějších soupeřů, ato s Jablonexem, který si držel v tabulce 3.místo. Sešly jsme se v úplné sestavě a trenér měl na výběr velikou škálu hráček. Na první zápas trenér nasadil sestavu: N-Nováková, U-Škvorová, S-Jindrová N., Pifková, B-Jindřichová, Milcová. Opět jsme se v domácím prostředí střídali s družstvem mužů, kteří nezapomněli přivést buben, díky kterému nás nakopli a hnali kupředu. První zápas jsme naskočily do nových dresů, které jsme dostaly od Schrödingerova institutu, a už to byl důvod, vyhrát první zápas a ukázat se tak v co nejlepším světle. Atmosféra v hale, kde nebylo slyšet vlastního slova, byla báječná. První set byl bez jediného klopýtnutí v naší režii a skončil rozdílem třídy 25:13. Ve druhém setu jsme to také měly pod kontrolou a vedení 2:0 bylo naše. Třetí set jsme neustále dotahovaly a od půlky setu jsme nebyly schopné bodovat. Čtvrtý set ale rozhodl a my měly 3 body na kontě za výhru 3:1.

Ve druhém zápase se pozměnila sestava: N-Nováková, U-Škvorová, S-Jindrová N., Hýblová A., B-Jindřichová, Milcová. Jako by se na nás objevila únava, začaly jsme více chybovat. Hra byla pomalejší a první dva sety skončily už těsnějšími výhrami než v prvním zápase. V koncovce druhého setu došlo k natažení svalu smečařky, a proto Jindrovou na smeči nahradila Plíhalová, která si s tím poradila velmi dobře. Třetí set ukončil výhrou 3:0 podzimní sezónu.

Velký dík za zvládnutí půlky sezóny patří trenérovi, našim bubeníkům a fanouškům a Schrödingerovu institutu. Děkujeme !