Jdi na obsah Jdi na menu

TJ EMĚ Mělník - TJ Rumburk

30. 3. 2015

Tak a je za námi celá druholigová sezóna. Od půlky sezóny se nám dařilo. Bodovaly jsme hlavně se silnými soupeři (Střešovice, Chabařovice, Mělník). "To nejlepší na závěr" - tak přesně tohle jsme ukázaly na palubovce na Mělníku. Poslední zápas sezóny jsme si chtěly užít a opravdu tomu tak bylo. I když to první 11080861_942993522400365_6793717174839224708_o.jpgset nevypadalo, prohrávaly jsme 12:4 a 16:6, v koncovce jsme nějaké body dohnaly a daly si alespoň 19 bodů. Soupeřky si s námi na útoku dělaly, co chtěly. Domácí fanoušci je hnali kupředu. Ve druhém setu se karta obrátila, chytly jsme se na servisu, začaly jsme hrát chytře na síti a více využívaly ulejvky. Od druhého setu jsme v utkání kralovaly my a soupeřkám jsme nedovolily jít ani jednou přes 20 bodů. První zápas jsme si vydřely 3:1 (19,-17,-19,-16). yes

Hlavní sestava: N- Hýblová M., U-Skružná, S - Jindrová N., Jurková, B - Jindřichová, Plíhalová, libero - Špačková

Střídaly: Jindrová A., Pifková, Hýblová A. (nemocná), Nováková (zraněná)

Druhý zápas naznačoval rychlý průběh. Zřejmě jsme se unavily procházkou do cukrárny. I když jsme první set bojovaly, soupeřky v koncovce postavily vysoký blok na útočící hráčku Jindrovou N., ta si s blokem neporadila a zároveň jsme dvakrát po sobě nevykryly blok. První set jsme prohrály rozdílem 25:23. Druhý set byl rychlejší, nic se nám nedařilo. Odevzdaly jsme ho a prohrávaly tak 2:0 na sety. Ve třetím setu jsme ale chytly druhou mízu a pustily se do boje. 11080919_942993549067029_3193332608631230678_n.jpgByl to krásný volejbal včetně dlouhých výměn, tvrdých útoků a výborného pole. Místo, aby síly odcházely, tak se nám spíše vracely, do poslední chvíle jsme dřely. Rozhodovalo se tedy až v pátém setu, kdy jsme se dostaly do pěkného vedení 12:9. Ještě ale nebylo rozhodnuto. Udělaly jsme pár školáckých chyb, pustily si eso a bylo vyrovnáno. Prohrály jsme nejmenším rozdílem, a to 15:13. Nevydařený pátý set nás mrzel, ale byly jsme rády za pěkné 4 body.

Hlavní sestava: N- Hýblová M., U - Skružná, S - Jindrová N., Jurková, B - Jindřichová, Plíhalová, libero - Pifková

Střídaly: Jindrová A., Špačková, Hýblová A., Nováková

Oba dva zápasy jsme si užívaly, radovaly se za každý bod (málem jsme zbořily halu). Velké díky za parádní atmosféru patří našim dvěma fanouškům, kteří hlasitě dominovali domácím divákům! Ani "marodná" a střídající lavička s fanděním nebyla pozadu a užívaly si zápas s námi. Bylo to nečekaně krásné rozloučení s ligovou sezónou. smiley