Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loko Liberec - Rumburk

12. 12. 2010

Dne 11.12.2010 jsme hráli dvoujutkání s Libercem, který se stále drží na špičce tabulky. Hráček jelo téměř dost, díky tomu mohl trenér kombinovat různé sestavy. První zápas byl plný bohatých výměn. Naše hráčky perfektně odolávaly těžkému servisu, měly dobrý příjem, tím se mohla zrychlit nahrávka a tak rozhodit obranu libereckých hráček. Bohužel měly v každém setu navrch. V posledním setu, při poslední naší obraně se nám zranila univerzálka R.Pifková. Při tvrdém útoku Jakubíčkové si vyhodila palec na levé ruce. První zápas skončil prohrou 1:3, kde jen těsně utekl pátý set.

Druhý zápas byl taky na velmi kvalitní úrovni, také díky povzbuzující lavičce, na které seděla i univerzálka se sádrou na ruce s natrženými vazy.  Naše hráčky se přizpůsobily výborné hře protihráček a snažily se je vytlačit servisem, což se chvílemi dařilo. Opět byly dva sety velmi těsně prohrané, s rozdílem dvou a tří bodů. I tento zápas skončil těsnou prohrou 1:3.

Oba zápasy však byly na velmi dobré ligové úrovni.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář