Jdi na obsah Jdi na menu

Baník Příbram - TJ Rumburk a Děčín

28. 3. 2018

29511258_10208765686898079_1931282733021915276_n.jpgDo Příbrami jsme odjížděli s jediným cílem vyhrát alespoň jeden zápas, protože Baník bylo jediné družstvo, které jsme v letošní sezoně neporazili. V pátek se nám z rodinných a zdravotních důvodů omluvily dvě hráčky, takže na zápasy nás zůstalo jen osm. Úvod prvního zápasu se nám vůbec nepodařil, během 40 min to bylo 2:0 pro soupeře. Nešla nám přihrávka a Příbram využívala svých velmi vysokých hráček k drtivému útoku.Ve třetím setu jsme podstatně zlepšili příjem, dařilo se na síti, jak blok, tak útok čarovali a po velice kvalitní oboustranné hře jsme za stavu 2:2 šli do pátého setu, kterou jsme po obrovské bitvě zvládli 22.20.

Druhý zápas začínal až v 15:30 hod  a i tady jsme zase museli vynaložit obrovské úsilí, které vedlo k vedení 2:1 a 23:20 pro nás. Žel nevynucené chyby nás připravili o vítězství 3:1 a tak opět zkrácený pátý set, kde však tedy dominovali rozhodčí. Za stavu 6:4 pro nás, kdy jsme dělali šňůru vítězných míčů a soupeř byl pod tlakem, vymyslel mladý a nezkušený rozhodčí několik balonů pro domácí (přešlap, síť, ...). Dostali jsme dvě žluté karty, vypadli z rytmu a ztratili koncentraci o což pánům rozhodčím zřejmě šlo. Z 6:4 pro nás dokázal vykouzlit 13:8 pro domácí a naše dívky frustrované tímto faktem dokázaly už jen 11 bodů a 15:11 jsme prohráli, škoda.I přesto to byly 2 nejlepší zápasy sezony. Vyhráli jsme nad všemi účastníky 2. ligy alespoň jeden zápas a ženy tvořili velice kompaktní tým se silnou lavičkou a velkou pohodou v šatně i na hřišti, co v minulých letech nebylo a za to chci ženám velmi poděkovat. Jsem rád, že jsem součástí tohoto týmu.

Sestava: Beranová, Bojčevová, Plíhalová, Jindrová-Benešová, Jindřichová, Hýblová A., Strzepková E., Strzepková L.