Jdi na obsah Jdi na menu

Turnov "B" vs Rumburk 2:3 3:0

28. 9. 2013

28.9. 2013  Turnov "B"  vs  Rumburk

K prvnímu utkání jsme se vydali do Turnova, kde se nám v minulosti moc nedařilo. Naše značně zúžená sestava čítala pouze šest kousků : Dopita, Janatka, Markvart, Bláha, Rychtaříci...

První utkáni jsme začali trochu vlažně a první set byl Turnováků. Do  druhého setu jsme protočili sestavu a obraz hry se zlepšil. Druhé a třetí děství jsme vyhráli zásluhou lépe zvládnutých koncovek. Čtvrtý set byl zase vyrovnaný až do koncovky, měli jsem tři mečboli, ale soupeř měl víc štěstí a set vyhráli.

Brejk byl opět vyrovnaný, ale vítězství už jsme si nenechali vzít. 2:3

V druhém utkání se nám nepodařilo navázat na úspěch v prvním a za hoďku bylo vymalováno. Domácí zaslouženě vyhráli 3:0...