Jdi na obsah Jdi na menu

Boj o první místo v tabulce :)

17. 12. 2013

O první místo v tabulce se rozhodovalo mezi našemi "mlaďoškami" a soupeřkami ze Šluknova. Holky měly instrukci si zápas užít a rozloučit se tak hezky s podzimní částí sezóny, jít za každým míčem a pokusit se vyhrát. První set prvního zápasu tomu vše nasvědčovalo. Holky "nakopnul" fandící buben, atmosféru si užívaly, na hřišti se uvolnily a celkově se vše dařilo. První set nepustily soupeřky ke hře a vyhrály 25:13. Druhý set už soupeřky přitvrdily podání a začaly bodovat nejčastěji nečekanými míči na první. Největší problémy nám dělaly míče, které padaly do středu hřiště. Přesto, že tam stály tři hráčky, vázla na hřišti komunikace a míč nám tam spadnul. Ale i druhý set holky zvládly, sice s nejmenším rozdílem 25:23, ale vítězství 2:0 bylo v kapse.

Druhý zápas začal velmi špatně. Soupeřky zlepšily podání a na útoku hrály jistěji. Mrknutím oka holky prohrávaly 8:1 a později 12:5. Při druhém "tajmu" si řekly, že set otočí. Udělala se šňůra na podání, bodovalo se na síti a do 15-ti bodů jsme soupeřky dotáhly. Holky si set dotáhly do vítězství až 27:25. Ve druhém setu jim soupeřky utelky a holky nevydržely neustále dotahovat. O vítězství se rozhodovalo až ve třetím setu, ve kterém jsme byly neustále v bodové ztrátě. Rozhodující byly nevynucené chyby, kterých naše holky udělaly více. Zkrácený set skončil prohrou 15:12.

První vyhraný zápas byl velmi důležitý, ale musím uznat, že chvílemi byly oba na úrovni KP 2.

Sestava :  Hýblová A., Hýblová M., Michalinová J., Chuchlová D., Andršová L., Šinkorová H., Marhanová K.