Jdi na obsah Jdi na menu

Další ligová sezóna před námi

Novou ligovou sezónu začínáme bez čtyř hráček základní sestavy. Budou nám hlavně chybět dvě vysoké blokařky a nahrávačka.

V sobotu 7. 10. 2023 jsme zahajovali s loňským vítězem Chabařovicemi s tím, že budeme hledat základní sestavu. První zápas jsme se sehrávali s novou nahrávačkou, nedařil se příjem a tím váznul i útok. Ve třetím setu jsme udělali změny, podařilo se nám ho vyhrát a i čtvrtý set vypadal slibně. Ale prohra 3:1 nás neminula.

Ve druhém zápase jsme zlepšili přihrávku, začali jsme pestrým útokem a dobrým servisem soupeře tlačit a podařilo se nám ho zdolat 3:1.

Sestava: Ácsová Kat., Ácsová Kar., Bendová, Beranová, Hýblová A., Jindrová (Benešová), Jindřichová, Vaněčková, libero - Hýblová M.

Příští zápas hrajeme 14. 10. 2023 v domácí hale (OA Rumburk) s vysokoškolačkami SVBC Praha. (Od 10 h a 13 h)